Zestaw garnków Ambition Fusion Soczysta czerwień 8 el. Powiększ do pełnego rozmiaru

Zestaw garnków Ambition Fusion Soczysta czerwień 8 el.

34235

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

137,40 zł

3 Inne produkty w tej samej kategorii:

Garnki Fusion Fresh posiadają aluminiowy korpus z powłoką ceramiczną. Wyjątkowe właściwości powłoki w połączeniu z żywą kolorystyką, zapewniają nowe doznania kulinarne i inspirują do tworzenia nowych wykwintnych potraw. Wysokiej jakości aluminiowy szkielet doskonale przewodzi ciepło. Naczynia szybko i równomiernie się nagrzewają, pozwalając na gotowanie z wykorzystaniem minimalnej ilości energii.

 

Powłoka ceramiczna oparta na technologii Sol-Gel, wykonana z naturalnych minerałów, pozbawiona jest PTFE, PFOA, ołowiu i kadmu. Jest bezpieczna dla zdrowia, przyjazna środowisku i niezwykle praktyczna. Naturalna powłoka ceramiczna posiada doskonałe właściwości nieprzywierające. Powłoka ceramiczna jest odporna na zadrapania i działanie wysokich temperatur. Idealnie gładka, nieporowata struktura powłoki gwarantuje gotowanie i smażenie bez przywierania oraz niezwykłą łatwość czyszczenia.

 

Doskonale sprawdzają się na każdym typie kuchenek, w tym na płycie indukcyjnej. Wyposażone są w ergonomiczne rączki i uchwyty typu Soft Touch, gwarantując pewne trzymanie naczynia w dłoni. Garnek posiada szklaną pokrywę z odpowietrznikiem i nienagrzewającą się gałką.

 

W komplecie:
- garnek z pokrywą 16cm, pojemność 1,35 L, średnica dna 16,5 cm
- garnek z pokrywą 20cm, pojemność 2 L, średnica dna 14,5 cm
- garnek z pokrywą 24cm, pojemność 3,7 L, średnica dna 19,5 cm
- rondel z pokrywą 16cm, pojemność 1,2 L , średnica dna 16,5 cm

  • Indukcja tak
  • Można myć w zmywarce tak
  • Gwarancja producenta 1 rok